Osmaniye Konteyner

Hakkımızda

Alim Metal 2016 yılından bu yana sektörün lideri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Akdeniz Bölgesine verdiği hizmet kolları ile sektörde lider konuma gelen Alim Metal Osmaniye menşeli kurulmuştur. Geniş iş kolu yelpazesi ile sektöre hizmet veren başarılı işletmeler listesinin başında da yer alarak başarısını her geçen gün hizmet kalitesi ile doğru orantılı olarak yükseltmeyi hedefliyor.

İşletmemiz hizmet verdiği alanların en iyi olma yolunda ilerlerken müşteri memnuniyeti için imalat aşamalarında her zaman birinci sınıf malzeme kullanmayı tercih ediyor. Profesyonel kadrosu ve vizyon misyon sahibi bakış açısı ile hizmetten ödün vermeden emin adımlar ile sektörde yer almaya devam ediyor.

Misyonumuz

Alim Metal sektörde yer almaya başladığı ilk günden bu yana tamamen teknolojik ve ihtiyaçlara cevap veren çözümler sunmayı hedefliyor. Konteyner Sektörünün ihtiyaçlarını saptamak, en kaliteli çözümleri sunmak ve birinci kalite ürünler ile hizmet vermek de işletmemizin yine misyonu olarak ifade edilebilir. İnce işçilik, ayrıntılı üretim aşaması ve çözüme kavuşan yenilikçi bakış açısı ile Akdeniz bölgesinin gözde markası haline gelme hedefi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Vizyonumuz

Sektörde oluşan açıkları profesyonel hizmet anlayışı ile kapatmak, sunulan hizmetlerin kalitesinden ödün vermemek ve Akdeniz bölgesinin incisi olmak Alim Metal vizyonel bakış açısının zeminini oluşturuyor. Aynı zamanda en sevilen ve güvenilir bir işletme olma yolunda hedeflenen noktaya ulaşmak için tüm gerekli çalışmaların yapılması, yenilik takipçisi olarak gelişime ve sektördeki taleplere en iyi şekilde karşılık vermeyi koşulsuz sürdürmek de yine işletme vizyonları arasında yer alıyor. Tüm aşılamaz zorlukları birer fırsata çevirmek ve daima yenilikçi bir ruh ile koşulsuz kaliteli hizmet sunmak Alim Metal’in hedef varış noktaları arasında yer alıyor.

Telefon

0535 583 62 11
0533 093 47 50

Email

osmaniyekonteyner@gmail.com